Avance Floors

Codzienne, trwające latami, użytkowanie drewnianej połogi może zostawić na deskach trwałe ślady i uszkodzenia. Wybierając deski Avance Floors nie trzeba się tego obawiać. Dzięki wysokiej jakości deski podłogowe Avance Floors potrzebują tylko niewielkiej okresowej konserwacji. Nawet po latach chodzenia, tańczenia czy też skakania posadzka będzie wciąż wyglądać jak nowa.

Drewno to naturalny materiał o niepowtarzalnym wyglądzie, dlatego każda deska jest inna. Avance Floors powstaje na zamówienie, część prac wykonywana jest ręcznie. Podłoga produkowana jest zgodnie z Twoimi życzeniami co do koloru i szerokości. 

Kolory

 

Ogrzewanie podłogowe

Chcesz zamontować w swoim domu ogrzewanie podłogowe? Deski Avance Floors doskonale się do tego nadają. Ta wykonana z materiału inżynieryjnego warstwowa podłoga składa się z obłogu dębowego przyklejonego do najwyższej klasy sklejki brzozowej. To połączenie tworzy stabilną całość, doskonale nadającą się do montowania na ogrzewaniu podłogowym. Podłoga drewniana Avance Floors jest dostępna w wielu szerokościach, rodzajach wykończenia i selekcjach jakościowych przystosowanych do ogrzewania podłogowego.